Uprzejmie informujemy, że zamówienia złożone od dnia 29.06.2024 będą realizowane po 14.07.2024. Najmocniej przepraszamy za utrudnienia.

Wykonany z miękkiego, nietoksycznego silikonu „Dr Thumb” idealnie i bezpiecznie dopasowuje się do kciuka każdej małej dłoni. Nie ogranicza on dziecka w zabawie oraz nie powoduje dyskomfortu.

Przerwij próżnię

„Dr Thumb” działa przełamując podciśnienie, które dziecko wytwarza podczas ssania kciuka. Zapewnienie niewielkiej luki pomiędzy kciukiem dziecka a silikonową ochroną umożliwia przepływ powietrza. Taki stan nie pozwala na wytworzenie się próżni, a więc ssanie kciuka nie będzie już tak atrakcyjne dla dziecka. Zdarza się, że początkowo dziecko wciąż będzie w stanie włożyć kciuk do buzi jednak odbywać się to będzie już bez przyjemności ssania. Nawyk zniknie w sposób łagodny i naturalny - bez jakichkolwiek negatywnych odczuć.

92% Skuteczność działania

Proces zrywania z nawykiem ssania kciuka jest szybki i skuteczny. „Dr Thumb” zapewnia 92% skuteczności w zaledwie 2 tygodnie, jednakże zalecane jest noszenie go w dzień oraz w nocy przez okres 4 tygodni, w szczególności w momentach kiedy paluszek najczęściej wędruje do buzi czyli m.in. podczas zasypiania, podczas oglądania telewizji, w momentach kiedy dziecko próbuje się samo uspokoić i wyciszyć, gdy jest zdenerwowane itp. Dr Thumb jest dostępny w dwóch rozmiarach:

  • MAŁY pasuje dla dzieci w wieku 12 - 36 miesięcy
  • DUŻY dla dzieci w wieku 3 - 7 lat.

Zerwij z uciążliwym nawykiem swojego dziecka już DZIŚ.

1 szt. rozmiar MAŁY - 209 zł

1 szt. rozmiar DUŻY - 209 zł

2 szt. rozmiar MAŁY - 400 zł

2 szt. rozmiar DUŻY - 400 zł

» Formularz zamówieniowy «

PARTNERZY:

Boo Boo Dr Thumb produkty pomagające pozbyć się nawyku ssania kciuka

Wszystkie prawa zastrzeżone © drthumb.pl 2024